Niezbędnik Fana #5

Niezbędnik Fana to codwutygodniowy wpis, w którym znajdziecie rzeczy robione przez i dla fanów popkultury.

Z jednodniowym opóźnieniem, ale jest. Opóźnienie ma bardzo prosty powód: nie w każdy weekend kończy się ćwierć wieku i okazuje się, że znajomi nie pozwalają o tym zapomnieć, kradnąc mnie z domu bez zapowiedzi.
Ale dość tych dygresji, przejdźmy do rozrzutnego wydawanie pieniędzy.

Jako że premiera Avengersów coraz bliżej (nie mogę się doczekać!), to zaczniemy właśnie od nich. Te cudne breloki do kluczy znajdziecie tutaj w przystępnych cenach: wahają się od $7,99 do $8,99, a wzorów jest więcej, niż Wam tu pokazałam. Ale właśnie te cztery podobają mi się najbardziej. 

Jeżeli jednak zamiast breloków wolicie naszyjniki, a zamiast Avengersów, Harry'ego Pottera, to to cudo powinno do Was przemówić :) Zamówić możecie go tutaj a obecnie trwa przecena i zamiast $6,60 kosztuje $3.

Tym razem coś z polskiego podwórka. Ostatnio pokazywałam Wam śliczne Sherlockowe podkoszulki, a teraz czas na GoT. Przyznam, że mam ogromną słabość do projektów Othertees i tylko czekam, aż w końcu będę mogła coś u nich kupić :) Jak zawsze, podkoszulki są edycją limitowaną, a zakupić ten wzór możecie tutaj za 48 zł.

Ktoś z obecnych też się rozczulił? To dobrze, że nie tylko ja. Władcę Kotów możecie kupić tutaj za $21,58. 

Wiecie co kocham w popkulturze? Właśnie to - sprawne połączenie serialu i filmu, żart jaki zrozumieją tylko fani obu rzeczy. To cudo możecie nabyć tutaj za $21,65.

Co tu dużo mówić, nadruk jest cudowny. Żeby przystąpić do nocnej straży wystarczy tutaj wydać $12,99.

Właśnie mój pisk usłyszały wszystkie okoliczne nietoperze. Latarka ledowa imitująca śrubokręt soniczny? CHCEM! Jeżeli jeszcze wydawałaby z siebie odpowiedni dźwięk, to nie trzeba mi już nic więcej do szczęścia. Do kupienia tutaj za $7,99.

Castiel zawsze mile widziany :) Podkoszulek ma tyle wersji kolorystycznych, oraz wersje z długim rękawem, albo całkowicie bez, że musicie zajrzeć na stronę i na pewno znajdziecie taką wersję, że wydacie na nią ostatnie pieniądze. Mi najbardziej do gustu przypadła czerwona. Do kupienia tutaj za $35

No co się będziemy oszukiwać ;) Do zakupienia tutaj za $28

Niby zwykła czarna obudowa, a jednak nie do końca ;) Możecie kupić ją tutaj za 58,96 zł

Co najbardziej przypadło Wam do gustu? A jak trafiliście ostatnio na jakieś cudowności, to śmiało, podzielcie się nimi w komentarzach.


Prześlij komentarz

0 Komentarze