Co oglądam na YouTubie? Cz. II

Jakiś czas temu prezentowałam Wam swoje ulubione programy na YouTubie. Teraz czas na część drugą, która różnić się będzie od pierwszej tym, że tym razem są to kanały zagraniczne. Z jednym małym wyjątkiem, który z niezrozumiałych przyczyn, ostatnio przegapiłam. Enjoy!

Na Gałęzi

Zaczynamy od zguby, którą przegapiłam ostatnim razem. Na Gałęzi to świetny program, w którym Marcin Łukasiński odkrywa przed nami tajemnice kadrów, kolorów i montażu, dzieląc się od czasu do czasu także wrażeniami z części oglądanych filmów. Nie sądziłam, że delikatnym ruchem kamery, jego brakiem, czy innym kątem ustawienia, można tak bardzo wpływać na emocje widzów!

The Hillywood Show

Nie ma słów, jakimi mogłabym opisać, co dwie siostry Hilly i Hannah Hindy tam wyprawiają. Ale spróbuję. Siostry Hindy tworzą parodie znanych i lubianych seriali i filmów, ale są to parodie na wysokim, filmowym poziomie, ze zbudowanymi planami filmowymi, statystami itd. A to co zrobiły przy parodii Supernatural, po prostu zapiera dech. W dodatku potrafią stworzyć fantastyczne cosplay'e. Dodatkowo, za każdym razem możemy podejrzeć kulisy produkcji - czasem ciężko mi powiedzieć, co lubię bardziej. Gotowy materiał, czy jego kulisy. Zresztą, zobaczcie sami.
Ps. Jeżeli miałabym wybrać jedyny kanał na YT, który miałabym oglądać do końca życia, to wybrałabym właśnie ten.

IISuperwomanII

Co mogę powiedzieć o Lilly? Jest zabawna, śliczna i utalentowana. Zakochałam się w niej od pierwszego filmiku, jaki obejrzałam, a teraz - wierzcie mi - ciężko mi znaleźć coś, co mogę obejrzeć do tyłu bez "chyba to już widziałam". Lily ma kilka cykli, ale myślę, że najpopularniejsze to te, w których parodiuje swoich rodziców (bezbłędnie się za nich przebierając) te, w których wylicza, co ją denerwuje, czy bawi - znany typ filmów i na naszym podwórku oraz takie, w których pokazuje różne sytuacje życiowe. Jak poniżej (jeden z moich ulubieńców).


Shay Mitchell

Shay z pewnością kojarzycie z Pretty Little Liars. Przyznam, że w serialu grana przez nią Emily do moich ulubienic nie należy (#teamSpencerforlive), ale za to samą Shay bardzo lubię. Śledzę jej kanał od samego początku i choć jej filmy zdecydowanie odstają (widać, że stoi za nimi profesjonalna ekipa - w końcu tu poszło na odwrót niż w pozostałych przypadkach, Shay na YT pojawiła się, gdy była już znana), to po jakimś czasie Shay i reszta złapali, na czym polega publikowanie filmów na tej platformie i z przyjemnością śledzę jej co tygodniowe filmy.

My Harto

Kanał prowadzony jest przez cudowną Hannah Hart, a główną osią kanału jest My Drunk Kitchen. Przyznam, że patrząc na nią, czuję się, jakby ktoś mnie filmował. Mniej więcej takie są moje zdolności kulinarne (wyzwanie na ten rok? Nauka gotowania!), tylko ja przy tym nie piję. Może powinnam zacząć?

Ingrid Nilsen

Będę z Wami totalnie szczera, nie wiem, co sprawia, że oglądam Ingrid. Nie trafiłam u niej jeszcze na DIY, który uznałabym, że muszę spróbować (pokazuje różne rzeczy, od gotowania, po pakowanie prezentów, czy makijaż - który przy swojej jasnej karnacji nijak mogę wykorzystać). Po prostu jakoś dobrze i przyjemnie mi się ją ogląda i nawet nie przeszkadzają mi wszystkie zdrobnienia i zdziecinnienia, na które narzekają jej widzowie w komentarzach. Ma dziewczyna coś takiego, że od razu ją polubiłam i oglądam.

Rosanna Pansino

Za to doskonale wiem, dlaczego oglądam Ro. Rosanna tworzy kanał kucharski, który sprawia, że natychmiast chcę iść do kuchni i nauczyć się dobrze gotować, bo ja chcę koniecznie, zrobić tort a'la Gwiazda Śmierci. Czy słodkie pingwiny. Plus, Ro jest naprawdę sympatyczna, ma równie sympatyczną siostrę i przepisy podaje w naprawdę przyjemnej formie.

Na dziś to by było tyle! To jest jeden z tych wpisów, który sprawi, że zaglądacie się, pójdziecie na polecone kanały i zapomnicie się odezwać w komentarzach, ja Was znam! Ale jak ktoś nie przepadnie na całą noc (jak ja podczas pisania. Poważne, tego typu wpisy piszę się najdłużej), to dajcie znać, czy oglądacie, któryś z tych kanałów, a może właśnie, podrzuciłam Wam coś nowego i ciekawego? Chętnie poznam także Wasze ulubione kanały na YT.
Zachęcam także do polubienia mnie na facebooku, gdzie wrzucam zwiastuny filmów i seriali, zdjęcia przystojnych aktorów i zajawki, które są za krótkie na bloga. O zdjęciach przystojnych aktorów wspominałam?

Prześlij komentarz

0 Komentarze