Niezbędnik Fana #15 - Niedziela z Gwiezdnymi Wojnami

Chyba nie spodziewaliście się niczego innego?
Bardzo mocno się bronię, przed opuszczeniem świata Gwiezdnych Wojen, ale niestety nic się samo nie obejrzy i nie przeczyta, więc zostawiłam uchylone drzwi, żeby przepuścić też trochę innych rzeczy. Ale zanim przestanę Was na blogu zadręczać SW, nie możemy przecież przejść do życia codziennego, bez Niezbędnika poświęconemu BB-8 Gwiezdnym Wojnom.

Będę z Wami szczera, tak bardzo, jak uwielbiam figurki Funko, tak samo bardzo nie uwielbiam ich cen, które na razie skutecznie trzymają mnie na dystans. Ale patrząc na Poe, dystans się jakoś bardzo mocno zmniejsza...
Do zakupienia tutaj za 57 zł (przy zakupie figurek w Dystrykcie za 100 zł, otrzymujecie rabat 10% - promocja do odwołania, nie potrzebujecie także żadnego kodu).

Pisałam Wam już w recenzji, że gdybym miała z 10 lat, na pewno Rey byłaby moją bohaterką dzieciństwa. I tak patrzę na nią i na Poe, i aż chce się ich postawić obok siebie na biurku.
Rey kupicie tutaj za 61 zł.

A czy Poe może się obyć bez swojego BB-8? No oczywiście, że nie może! Jak mocno muszę sobie powtarzać, że te figurki nie są mi do niczego potrzebne? Bo na razie nie działa...
BB-8 do zakupienia tutaj za 58.90

Jako osoba uwielbiająca jeść jajka pod każdą postacią, po prostu nie mogłam przejść obojętnie obok obok tych cudnych podstawek pod nie!
Kupicie je tutaj za 42 zł

Hasło totalnie mnie rozwaliło i jestem w niej zakochana :) Niestety kolor jest czarny, albo czarny, ale przyznam szczerze, że jakoś nie umiem sobie jej wyobrazić w innym :) Koszulka jest damska.
Kupicie ją tutaj za 58,40 zł (przeceniona z 73 zł)

Pomysł i wykonanie mnie totalnie kupiło i wygląda na świetny prezent na jakąkolwiek okazję i bez okazji :)
Męski podkoszulek, zakupicie go tutaj za $9.99 (przeceniony z $19.98)

Czy tylko ja uważam, że patrzę właśnie na jedną z rozkoszniejszych rzeczy na ziemi? I te zacięte, groźne miny! <3
Star Warsowe Minionki kupicie tutaj za $12.24

Co prawda część podkoszulków została już wyprzedana, ale widzę, że można zgłosić dodruk, jeżeli nie ma waszego rozmiaru, czy koloru (dostępne w dwóch), dlatego wrzucam. W ogóle śledźcie ich regularnie, bo mają masę fajnych rzeczy, ale limitowane, więc możecie być mną płaczącą rzewnie, że nie ma już waszego kochanego podkoszulka.
Zakupić możecie tutaj od 48 zł (podkoszulki), ale ze wzorem są także bluzy itd, więc sprawdźcie, co Wam najbardziej odpowiada :) Wersje zarówno damskie jak i męskie.
Sytuacja podobna jak wyżej :) Przyznam, że chętnie zobaczyłabym jakiś mały komiks, albo mini serial z historią alternatywną, gdzie Vader zdobywa prawa ojcowskie do dzieci i się nimi zajmuje ^^"
Zakupić możecie tutaj od 48 zł (znów do wyboru nie tylko podkoszulki z tym nadrukiem). Zarówno damskie jak i męskie wzory.
Mam nadzieję, że udało się Wam znaleźć coś ciekawego w tym zestawieniu :)
Następne za dwa tygodnie - standardowo możecie składać zamówienia na tematykę Niezbędnika, wszystkie możliwości kontaktowe (nie tylko poprzez komentarze poniżej, z których korzystajcie, inaczej gdzieś w Galaktyce płacze BB-8) znajdziecie w zakładce kontakt.

Prześlij komentarz

0 Komentarze