Niezbędnik Fana #24: Wtorek w Hufflepuffie

I dodarliśmy w Niezbędniku do Domu do którego dumnie przynależę. Test wykazał, że mam w sobie dużo Puchona i Ślizgona. Możemy sobie więc tłumaczyć, że Puchońskie dobro i niezdarność życiowa, wygrały nad Ślizgońską złośliwością i sprytem, ale prawda jest dużo bardziej prozaiczna. Obydwa domy są na tym samym poziomie co kuchnia, a Hufflepuff jest po prostu bliżej. I można by uznać, że sobie to wymyśliłam, gdyby nie to, że nie tak dawno usłyszałam zdanie: ty naprawdę należysz do Puchonów tylko ze względu na kuchnię. Miłość do jedzenia przekładam nad ludzi. Jedzenie w końcu zawsze rozumie. Szczególnie Nutella jest wyrozumiała.
Ale ja nie o tym.
Bo i do Was i do mnie powoli zbliża się dzień wypłaty, a ten najlepiej przywitać, gdy wie się na co wyda się wszystkie pieniądze. Popkulturalne gadżety są może nie najmądrzejszym, ale na pewno najradośniejszym wyborem.

A może w Hufflepuffie,
Gdzie sami prawi mieszkają,
Gdzie wierni i sprawiedliwi
Hogwarta szkoły są chwałą.

Ubrania

Nie będę ukrywać, że przy ubraniach trzeba mieć silną wolę. A już tym bardziej, gdy są do ubrania do Domu do którego się przynależy i jednak się z nim utożsamia. Wszystkie kocham miłością wielką, choć przyznajmy, wzory się powtarzają, zmieniamy tylko nazwę domu. I te kocham jakoś trochę bardziej niż inne.
Kupić go możecie tutaj za 47,41 zł
Już nie raz pisałam, że sportowiec ze mnie żaden (niezależnie od tego, czy mówimy o sportach indywidualnych, czy zespołowych), ale przecież mogę sobie wyobrazić, że akurat w Quidditchu byłabym dobra, prawda?
Kupić go możecie tutaj za 47,41 zł
Kupić ją możecie tutaj za 43,42 zł
Kupić ją możecie tutaj za 47,41 zł
Ponieważ dzieci do Domów idą z reguły tak jak ich rodzice, myślę, że w ciemno swojemu hipotetycznemu, przyszłemu dziecku mogłabym takie wdzianko kupić.
Najwyżej później miałabym masę żenujących zdjęć, których by się wstydziło pokazać przed przyjaciółmi ze Slytherinu.
Kupić je możecie tutaj za 30,38 zł

Kokardy/muchy

Należą do dodatków, ale jak się zaraz przekonacie, jak najbardziej zasługują w tym zestawieniu na osobny dział. I wszystkie są takie cudne! *niech ktoś zabierze mi dostęp do konta bankowego, bo wiem, że chodzić w nich nie będę, a kupić chcę wszystkie*

*wydaje z siebie podekscytowane piski, słyszalne tylko dla niektórych gatunków nietoperzy. Czasem rozróżnialne są słowa, takie jak: muszę, natychmiast, chcę, potrzebuję, umrę jak nie kupię*
Kupić możecie ją tutaj za 39,51 zł
A w sekrecie Wam powiem, że jak wejdziecie na stronę sklepu, do dostępne są także z pozostałych Domów.
Mam głębokie przekonanie, że niczego tak bardzo w życiu nie potrzebuję, jak tej kokardy, muchy, spinki, czy co to to jest (mogłabym przeczytać, ale gapię się na zdjęcie).
Kupić ją możecie tutaj za 23,71 zł
Dlaczego ja w ogóle sobie to robię?
Spinkę do włosów kupić możecie tutaj za 15,80
Kupić je możecie tutaj za 29,63 zł
Nie potrzebuję tego, nie potrzebuję tego, nie potrzebuję tego... a może jednak potrzebuję?
Spinkę możecie kupić tutaj za 36,36 zł

Ciepłe dodatki

Po dzisiejszej lodowatej pogodzie, inne niż ciepłe są herezją.

Kupić ją możecie tutaj za 35,44 zł
Kupić go możecie tutaj za 39,51 zł
Kupić je możecie tutaj za 39,91 zł

Mam nadzieję, że znaleźliście coś dla siebie :)
Za dwa tygodnie ostatni z Domów, Slytherin.