Niezbędnik Fana #2

Niezbędnik Fana to codwutygodniowy wpis, w którym znajdziecie gadżety, ubrania, jedzenie stworzone przez i dla fandomów. Niektóre z nich z odnośnikami, gdzie można je nabyć, a inne bez nich, okraszone zwykłym zachwytem i przemożną chęcią ich posiadania.

Zacznę od jedzenia. Nie wiem, kto robi takie cuda, ale jeżeli jesteś tą osobą i to czytasz, to wiesz jak się ze mną skontaktować.

Facebookowicze mieli już dziś okazję ten obrazek oglądać. Jakby ktoś chciał mi urządzić takie przyjęcie urodzinowe, to ja się nie obrażę. Jak coś to 21 marzec. Udam TOTALNE zaskoczenie.

Nie pogardzę też takim tortem.

Ostatnio za bardzo objadałam się słodyczami i staram się je rzucić. Tak, widać to chyba w tym wpisie.

Dobra, koniec tego obżarstwa. Ale naprawdę, jak ktoś umie robić takie cuda, to ja podam na siebie namiary.

Typowo Doktorowy kubek dla wtajemniczonych w sprawę. Dostać go można tutaj.

A tu z kolei coś dla fanów BBT, niestety jak widać, źródłem jest Kwejk, więc bladego pojęcia nie mam, gdzie to cudo można dostać.

Pierwszy raz te spodnie zobaczyłam dzięki Gosiarelli i pomyślałam, że nie może ich tutaj zabraknąć. I nie, nie wkręcam Was, to naprawdę są spodnie. Zła wiadomość jest taka, że zostały zrobione domowym sposobem, więc nie można ich nigdzie nabyć. Ale tak sobie myślę, że jakby ich wlaścicielka zdecydowała się na produkcję masową, to z pewnością nie narzekałaby na brak klientów. Więcej na temat niezwykłych spodni możecie przeczytać tutaj.

I znów Doktor Who, ale co ja poradzę, że jego fandom dorobił się tak cudownych rzeczy? A bluzę możecie nabyć w tym miejscu za $29,99

Tym razem coś dla fanów Broadchurch. Niestety nie mam pojęcia, gdzie dostać taka obudowę na telefon, ale prawda, że cudna?

Widać, że robione komputerowo, ale przecież nie ma żadnego problemu, by wydrukować sobie ten cytat i pięknie go oprawić. Z przyjemnością powiesiłabym go sobie nad biurkiem i codziennie na niego patrzyła.

A na koniec coś, co niesamowicie mnie ostatnio rozbawiło :) Prawda że pomysłowy włącznik? I co najlepsze, do zakupienia tutaj za 15 zł.

Wpis nie powstał przy współpracy z żadną z wymienionych powyżej firm.


Prześlij komentarz

0 Komentarze