Niezbędnik Fana #6 (czyli środa z The 100)

Niezbędnik Fana to codwutygodniowy wpis, w którym znajdziecie rzeczy robione przez i dla fanów popkultury.


Ostatnio coś nie mogę trafić w niedzielę z Niezbędnikiem i spóźniam się coraz bardziej. Ale, jakby na to nie patrzeć, w końcu opóźnienie dosięgnie niedzieli i wrócimy do starego trybu. Tak, w każdej sytuacji, trzeba widzieć jakieś pozytywy.
Ale wracając do meritum, garść nowych rzeczy, na które możecie wydawać pieniądze.

Jeszcze nie miałam okazji Wam napisać o The 100, bo chcę to zrobić, gdy skończę oglądać 2 sezon, ale mam już prawdziwego fioła na punkcie tego serialu. Jeżeli nie uda mi się pozbierać logicznie myśli, będzie to bardzo chaotyczna recenzja. Podkoszulek możecie zakupić tutaj za $22.30

Ciągle pozostajemy w temacie The 100. Ten podkoszulek nawiązuje do jednej z najfajniejszych postaci z serialu, Commander Leksa. Pojawiła się dopiero w drugim sezonie i na wejściu podbiła moje serce. Tak sobie myślę, że o samych bohaterach chyba powinnam zrobić osobny wpis. Dobra, zanim zrobię tu recenzję The 100 i całkiem zgubię wątek, to podkoszulek możecie kupić tutaj za $21,58

Ponieważ w The 100 bardzo ważną rolę odgrywają więźniowie, to nie jest żadnym zaskoczeniem, jaki pisk wydałam, gdy zobaczyłam ten podkoszulek (coraz bardziej się przekonuje, jak bardzo mnie nosi, by Wam o tym serialu opowiedzieć). Podkoszulek możecie nabyć tutaj za $22.30
Z imionami więźniów podkoszulków i bluz jest dużo więcej i tutaj możecie znaleźć tego, kogo lubicie najbardziej. Wcale się nie podekscytowałam widząc bluzę z Bellamim, wcale.

O tak, w post apokaliptycznym świecie The 100, nadzieja niejednokrotnie jest wszystkim co się ma. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że świruję na ich punkcie? Torbę można kupić tutaj za $13.71 (mam silną wolę, mam silną wolę, mam... silną... wolę...)

Jak dobrze, że nie pasuje na mój telefon... Do nabycia tutaj za $22,93

Czy Wy nadal tu jesteście? Bo tak, ciągle w temacie The 100 i tego się już nie leczy. Dlaczego tak ważne jest stwierdzenie, że jest się ziemianinem? A tego dowiecie się w recenzji serialu i nie, nie ma żadnego nalotu kosmitów (czy ja właśnie robię reklamę przyszłego wpisu. W sumie... cały ten wpis, można uznać za swoistą zapowiedź...) Anyway, podkoszulek do zakupienia tutaj za $21.40 (właśnie próbuję zapomnieć jakie mam hasło do konta, bo tylko to mnie może uchronić przed zakupem)

Na dziś to tyle. Tak, nie macie wątpliwości, ten Niezbędnik powstał dla mojej fanowskiej radości i zdaję sobie sprawę, jak mało osób zapiszczy na widok tych rzeczy. Ale za niedługo postaram się to zmienić *złowieszczy śmiech*.


Prześlij komentarz

0 Komentarze