Niezbędnik Fana #14 - niedziela z Igrzyskami Śmierci

Tak jak obiecałam, wracam z drugim sezonem Niezbędnika Fana. Nie trudno było wymyślić jego dzisiejszą tematykę, bo na dniach premierę miała ostatnia część Igrzysk Śmierci. Z tej okazji, na Serialkonie, sama zaopatrzyłam się odpowiednią pamiątkę.
Już w zeszłym roku szukałam odpowiedniego wisiorka z kosogłosem, ale bardzo zależało mi, żeby był właśnie z części trzeciej, taki najbardziej mi się podoba. I tym razem udało mi się go znaleźć :)
Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Agata (@agajarzebowska)

Ale, koniec z chwaleniem się, czas na gadżety, które wyszukałam specjalnie dla Was.

Dla tych, którzy wolą wersję z części pierwszej, wisiorek za $3.40 do zakupienia tutaj.

Fani wersji drugiej klikają tutaj i wydają tylko $1.14

A Ci, którzy jak ja, są totalnie zakochani w wersji ostatniej, szybko wskakują tu i zamawiają. Wisiorek kosztuje $0.97
Ale macie możliwość nie tylko przyłączenia się do rebelii i potajemnego noszenia znaku Kosogłosa. Możecie też dumnie reprezentować Dystrykt 12.
Wisiorek kupić możecie tutaj za $1.68

Dla nielubiących wisiorków, śliczna bransoletka. Jak wejdziecie w link, najdziecie tam kilka wersji kolorystycznych i dwie wersje Kosogłosa (z części 1 i 2). Ale ta niebieska spodobała mi się najbardziej. Kupić możecie ją tutaj za $2.85
Oczywiście szukam też trochę podkoszulków. Nie zaskoczę Was, że przy damskich wcale nie ma szału i ta swoją ciekawą grafiką mocno się wyróżnia. Kupić ją możecie tutaj za $20.25 (obecnie przeceniona z $25)
Natomiast moje serce skradł ten wzór. Więc oczywiście jest to podkoszulek męski (a jakże inaczej). Ale jeżeli któraś z Was ma większe zdolności krawieckie ode mnie - co w sumie oznacza jakiekolwiek zdolności krawieckie - to pewnie przy zakupie małego rozmiaru da się go jakoś fajnie przerobić na damski podkoszulek. Tym bardziej, że teraz na topie są rzeczy delikatnie za duże. Kupić możecie go tutaj za $7.99 (przeceniony z $12.29). BTW, zauważcie różnicę cenową. Oryginalna cena podkoszulka damskiego a męskiego różni się tak bardzo (i to nie tylko w tym jednym przypadku), że bardzo żałuję, że nie urodziłam się chłopcem. 
Na dziś to tyle. Jak zawsze, możecie składać zamówienia na tematy kolejnych Niezbędników (w komentarzach, mailowo, czy na FB). 
Ja dziś drugi dzień spędzam na Serialkonie w Krakowie. Trzymajcie za mnie kciuki, bo od 11 będę uczestniczyła w panelu dyskusyjnym o teen drama i jest to moje pierwsze wystąpienie na konwencie EVER. I tak wiem, że panele dyskusyjne są łatwiejsze od własnej prezentacji, ale mimo wszystko ciągle jest to wystąpienie przed grupą ludzi. A jak też na nim jesteście, to wpadnijcie przybić piątkę :)
Tak w ogóle, to równocześnie z moim panelem, są jeszcze dwa inne, na które bardzo pasują mi tematyką i ciągle jeszcze rozważam wagary, żeby któryś z nich posłuchać.

Prześlij komentarz

0 Komentarze