Niezbędnik Fana #16: Druga niedziela z Sherlockiem

Jako że w tym roku doczekaliśmy się w końcu pojedynczego odcinka Sherlocka, to trudno, żebym nie poszukała dla Was jakiś gadżetów. W ramach cyklu Sherlock się już wcześniej pojawił, ale czy komuś to przeszkadza? Nie widzę w górze żadnych rąk. To nie pozostaje nic innego, jak nacieszyć oko i uszczuplić portfel Sherlockowymi gadżetami.
Kto by nie chciał mieć kluczy pod 221 B Baker Street? Można by wpadać na herbatkę do Sherlocka i to bez zapowiedzi. No dobra, bardziej do Watsona, ale Sherlock też tam będzie siedział, więc herbatka z Watsonem i marudzący Sherlock? Czego chcieć więcej?
Klucze kupicie tutaj za $0.59 za sztukę.

Kto z nas nie lubi zabawy cytatami? Szczególnie o TAKIM zastosowaniu? Powiedzmy sobie szczerze, kto z nas nie fani czegoś mniej lub bardziej otwarcie? No właśnie. Tym bardziej otwartym - jak mi i Wam, nie oszukujmy się, Wy też siedzicie w tym po uszy - zdecydowanie przyda się takie oświadczenie.
Kupić możecie ją tutaj za $10.00 - bardzo duży wybór kolorystyczny, więc koniecznie zajrzyjcie na stronę.

Pozostajemy w temacie cytatów, choć zmieniamy podkoszulek na obudowę. Ta jest na różne wersje Samsunga Galaxy, więc jeżeli jesteście szczęśliwymi posiadaczami, to zobaczcie, czy jest i dla Was :)
Zakupić ją możecie tutaj za $1.82. 

Kolejna obudowa, tym razem na iPhone - znów różne modele.
Zakupić ją możecie tutaj za $1.91

Wybaczycie mi jeszcze jedną obudowę, ale czy mogłabym ją ot tak pominąć i nie wrzucić? No nie mogłabym. Tylko bardziej, że posiadam swój kocyk i właśnie jestem w niego zawinięta.
Obudowa na różne modele Galaxy, do zakupienia tutaj za $1.68

Ta grafika jest tak dobra, że chyba dzisiaj nie uda mi się znaleźć lepszej. Podkoszulek dostępny w kilku kolorach, ale myślę, że akurat tu czarny pasuje najlepiej.
Kupić możecie go tutaj za $17.50

Teraz czas na kilka podkoszulkowo-sherlockowych słodkości. Minionkowy Sherlock to słodkość nr. 1. Nie wiem dlaczego, ale Minionki nadają się do kopiowania absolutnie wszystkiego i wszystkich i wyglądają przy tym niesamowicie uroczo.
Zakupić go możecie tutaj za $13.93 (różne wersje kolorystyczne i wszystkie urocze ^^")

Słodkość nr. 2. Swoją drogą, dokładnie tak wyglądam, jak słyszę o nadchodzących mrozach. Zawijam się w koc i odmawiam funkcjonowania.
Kupić go możecie tutaj za $13.93 (również w kilku wersjach kolorystycznych, we wszystkich równie ładny).

I słodkość nr 3, bo chyba nikt nie zaprzeczy, że pandy są słodkie. A Sherlock Panda nawet nie wymaga komentarza.
Kupić podkoszulek możecie tutaj za $13.93 (znów w różnych wersjach kolorystycznych).

To tyle na dziś! Mam nadzieję, że udało mi się znaleźć choć jedną rzecz, która wpadła Wam w oko. Jak zawsze, możecie rzucać propozycje, co chcielibyście zobaczyć w kolejnej odsłonie Niezbędnika. Buziaki!

Prześlij komentarz

0 Komentarze