Niezbędnik Fana #20: Niedziela z Daredevilem

Jak wiecie (a jeżeli nie wiecie, to znaczy, że nie lubicie fanpage'a Bałaganu i zastanawiam się dlaczego. Musicie to szybko naprawić!), ostatnio zabrałam się za nadrabianie Daredevila i jestem po uszy zakochana w Charliem Coxie. Nikt nie powinien być więc zaskoczony, że tematyka najnowszego NF jest taka, a nie inna.
Let's go!
I niech ktoś w opiece ma nasze portfele i konta.

Nie noszę przypinek, nie noszę przypinek, nie noszę przy... A może zacznę nosić? Na pewno posiadam coś, gdzie mogę je przypiąć, prawda? Albo nosić luźno w torebce...
Przypinki to kupienia tutaj za 7.04 zł

Ale to już mam do czego przepiąć...
Brelok kupić możecie tutaj za 7,82 zł

PODOBNO to jest podkoszulek unisex. Nie jestem co do tego do końca przekonana, ale za to jestem totalnie zakochana w tym nadruku.
Kupić go możecie tutaj za $11.80

Dobrze. Ja nie chcę widzieć ceny tej bluzy i Wy nie chcecie jej widzieć. Skoro już to uzgodniliśmy, to czy możemy przejść do zgodnych pisków JAKAONAJESTCUDOWNA?! Po prostu weźcie wszystkie moje pieniądze... no już, bierzcie je i dawajcie mi ją.
BTW, jest też kilka innych wzorów nadruków. W tym się zakochałam, ale jeżeli nie jesteście przekonani do tej wersji, koniecznie sprawdźcie inne. Albo i nie, może dzięki temu, będziecie mieli za co jeść (z drugiej strony, można uznać, że miesiąc się kończy i zaraz będzie wypłata, prawda?).
Bluzę kupić możecie tutaj za (i teraz zamknijcie oczy i przejdźcie do kolejnego gadżetu) $52.78 - przeceniona z $65.98 (mówiłam, zamknijcie oczy?)

*idzie kupić iPhone'a, bo za dużo fajnych etui na iPhony, przy każdym NF tylko iPhony, moje SONY czuje się poszkodowane*
Etui kupić możecie tutaj za $1.91

*SONY, gdzie jest SONY ja się pytam*
Niech nazwa Was nie zwodzi, to etui jest na różne wersje Samsunga, więc sprawdźcie, czy i na Waszą jest :) Kupić je możecie tutaj za $2.84

*płacze cicho w kącie*
Etui na iPhone możecie kupić tutaj za $1.12

Teraz, dla odmiany, popłakałam się ze śmiechu <3
Taki cudny pendrive możecie nabyć tutaj, cena waha się od $2.99 do $17.59 (w zależności jak dużo pamięci ma mieć ten słodziak)

Na dziś do tyle. Przyznam, że dawno na żaden NF nie reagowałam z tak dużym entuzjazmem. Ale tak to już jest, gdy grzebie się w tematyce, którą się baaaardzo przeżywa. Mam nadzieję, że udało mi się znaleźć coś, co przypadło Wam do gustu :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze