Red Carpet Looks From the Cannes Film Festival 2016

by - poniedziałek, maja 16, 2016

Przeglądałam kreacje z czerwonego dywanu i okolicznych wydarzeń w Cannes, docelowo chcąc je wrzucić na facebooka. A potem pomyślałam, że w sumie dlaczego nie tutaj? Pomimo że nie interesuje się modą jakoś szczególnie, to zawsze z ciekawością podglądam, kto jak wyglądał. Czy chcemy, czy nie, moda jest ściśle związana z popkulturą, a że to blog popkulturalny to... widzicie do czego dążę?

Niekwestionowaną królową tegorocznego Cannes jest Blake Lively. Podobało mi się praktycznie wszystko, w czym się pojawiła. Tutaj w sukni Vivienne Westwood Couture.
Blake Lively, Atelier Versace.
Blake jest w suknie Versace również na tytułowym zajęciu.
Blake Lively, Atelier Versace
Blake Lively, Giambattista Valli
Spojrzałam na tą suknię, poszłam dalej, wróciłam, znów się jej przyjrzałam, znowu niezdecydowana poszłam dalej i znowu wróciłam. Ma coś takiego w sumie, co mi się jednocześnie bardzo podoba i jednocześnie nie mam pojęcia co o niej myśleć. A na zdjęciu Araya A. Hargate ubrana w suknię Atelier Versace
Za to tu nie miałam żadnych wątpliwości. Cheryl Cole w sukni Naeem Khan

Przyznam, że mam lekki problem. Wydaje mi się, że u góry za dużo się dzieje. Dół sukni jest fantastyczny, lekki, a góra jakaś taka obciążona. Myślę, że to wszystko za sprawą naszyjnika, który jest tam zupełnie niepotrzebnie i tak naprawdę miesza się ze suknią, zupełnie nie wyróżniając. Za to kolor jest po prostu obłędny. Jessica Chastain w sukni Alexandera McQueen.
Sukienka Kristen jest po prostu fantastyczna. Uwielbiam takie ubrania, w których można zejść z czerwonego dywanu i pójść jeszcze w tysiąc innych miejsc.
Kirsten Dunst, Dior Couture
Naomi Watts, Armani Prive
Susan Sarandon w garniturze Saint Laurent. Ten strój zasługuje na szczególną uwagę, ze względu na zeszłoroczną aferę w Cannes, gdy nie wpuszczono na czerwony dywan kobiet, które miały płaskie buty (w tym jedną niepełnosprawną, która nie miała możliwości założenia obcasów). Niby mała demonstracja, ale jakże wymowna.

Która z nich podoba się Wam najbardziej (lub nie?). A może macie swoje ulubione typy, których tu nie pokazałam? Ciekawa jestem waszych opinii :)

Ps. 29 maja o godzinie 17 w krakowskim Clubie Opium (ul. Jakuba 19), razem z Gosiarellą będziemy siedzieć i czekać właśnie na Was. Fajnie, prawda? :) Mam nadzieję, że uda nam się spotkać, wspólnie pofanić ulubione seriale, popiszczeć nad przystojnymi aktorami i pogadać o wszystkim o czym tylko zechcemy :) Koniecznie dołączcie do wydarzenia na facebooku, żebyśmy mogły łatwiej przewidzieć, ile Was będzie.


Fajnie, że jesteś!

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad, nawet mały. Może to być zwykły uśmiech w komentarzu lub gotowa reakcja z Disqusa. Świadomość, że tu jesteście i czytacie, jest dla mnie największą motywacją do pisania.Bałagan lubi lajki!


Przeczytaj też:

0 komentarze