Niezbędnik Fana #21: Druga niedziela z Lokim

Najpopularniejszy Niezbędnik? Pierwszy tematyczny i całkowicie poświęcony Lokiemu. Spoko tak bardzo Wam się podoba, że ciągle go wyszukujecie, to nie pozostawiacie mi innego wyboru, jak zrobić część drugą.

Próbuję właśnie napisać coś, co nie jest jedną wielką nieskładną zbieraniną samogłosek mających wyrazić moje rozczulenie, piski i ekscytację. Naprawdę próbuję.
ALE JAKIE TO JEST SŁODKIE!!!!111!!!1!!
Kupić je możecie tutaj za $10.94 (za sztukę)

Wiem, że są tu fani figurek Funko, dlatego klasyczny Loki specjalnie dla Was :)
Kupić go możecie tutaj za $9.11 (5% zniżka)

Miłość i wierność Lokiemu można okazywać w różny sposób. Na przykład taki. Przyznam, że nie umiem wybrać, która wersja podoba mi się bardziej.
Kupić go możecie tutaj za $2.45 (zniżka 30%, sprzedaż skończy się jutro rano)

Albo taki. Podoba mi się motyw ociekającego hełmu.
Kupić go możecie tutaj za $9.90 (obniżka 45%, sprzedaż skończy się jutro)

Nie jestem pewna, co chcę bardziej, naszyjnik, czy ten malusieńki kuferek ^^"
Kupić go możecie tutaj za $2.45 (obniżka 5%)

To jest po prostu mistrzostwo świata. Tylko jest małe "ale". Bo nie mam pojęcia, czy można obniżyć cenę z $68.00 i zamówić pojedyncze sztuki. Bo tak to wygląda, jakby sztuka kosztowała $3.40, ale od razu chce naliczyć $68, więc... może być tak, że można kupić tylko hurtem 20 sztuk. Ale sprawdźcie, bo jesteście prawdopodobnie mądrzejsi ode mnie :)
Kupić go (je?) możecie tutaj.

Możecie też posiadać olejek Lokiego. Szczególnie zwróćcie uwagę na doskonałą kompozycję składników: olejek ze słodkich migdałów, smocza krew, olcha, mięta, cynamon, pokrzywa i inne zioła. Szczególnie połączenie krwi smoka z cynamonem działa doskonale na... no na coś działa.
I wybitnie mnie bawi.
Kupić go możecie tutaj za 26,88 zł

Loki jest obecnie jedyną sensowną kandydaturą. I tak sobie myślę, że nie tylko w naszym kraju. Także co, głosujemy na Lokiego, jako Pana/Króla/Prezydenta Ziemi?
Przypinkę kupić możecie tutaj za 15,07 zł

Życie od razu staje się bardziej przyjemne i geekowe, gdy Lokiego można zabrać ze sobą na zakupy ;) Oczami wyobraźni widzę tam świeżo zakupione książki <3
Torbę możecie kupić tutaj za 28,71 zł

I na koniec... czyż to nie jest genialne? To jest ten moment, w którym żałuję, że nie mam własnego samochodu (choć chyba powinnam zacząć od tego, że nie mam prawa jazdy), a tata za nic nie da mi tego przykleić na jego auto ^^"
Kupić taką naklejkę na samochód możecie tutaj za 28,09 zł


Na dziś to tyle. Mam nadzieję, że dzisiejszy wybór przypadł Wam do gustu :)

Prześlij komentarz

0 Komentarze