Spotkanie z czytelnikami

by - sobota, czerwca 06, 2015

Podobnie jak niecały rok temu, razem z Gosiarellą organizujemy małe spotkanie z czytelnikami z Krakowa i okolic.
I podobnie jak w przypadku zeszłorocznego, będziemy z Gośką siedzieć w klubie Opium i przyznam, że liczymy na to, że nie będziemy siedzieć tylko we dwie ;) Zeszłoroczne spotkanie zaowocowało kilkoma świetnymi znajomościami, które urodziły się ze wspólnego fangirlowania i zachwytami nad popkulturą oraz paroma innymi rzeczami (what happens in backstage stays in backstage). A w ich wyniku powstała nawet relacja z Oscarowej nocy, czy podsumowanie Gotham. Nigdy nie wiadomo, gdzie trafi się na bratnie dusze, a w blogosferze wpada się na nie co chwilę ;)
Mam cichą nadzieję, że w tym roku też pojawią się osóbki, z którymi będzie można pogadać przy różnych trunkach o wyższości brytyjskiego akcentu nad każdym innym, podzielić się serialowymi i filmowymi miłościami i powzdychać do przystojnych aktorów. W tym towarzyskie to jak najbardziej normalne. Normalne jest też planowanie budowy bunkra przeciwko zombie i najlepsze sposoby na przetrwanie apokalipsy wszelakiej, ale to już bardziej domena Gośki niż moja.
Jeżeli 13 czerwca o godzinie 16 będziecie wolni, albo akurat nawiedzicie okolicę klubu Opium, śmiało wpadajcie. Z chęcią poznam Was osobiście.

Wydarzenie znajdziecie oczywiście na facebooku, zapisujcie się śmiało, żebyśmy mogły przewidzieć ile miejsca dla Was potrzebujemy :)
Fajnie, że jesteś!

Będzie mi bardzo miło, jeżeli zostawisz po sobie ślad, nawet mały. Może to być zwykły uśmiech w komentarzu lub gotowa reakcja z Disqusa. Świadomość, że tu jesteście i czytacie, jest dla mnie największą motywacją do pisania.Bałagan lubi lajki!


Przeczytaj też:

0 komentarze