Niezbędnik Fana #22: Niedziela w Gryffindorze

Wstyd się przyznać, ale nie wiem jeszcze, do którego domu w Hogwarcie należę. Na szczęście znajoma obiecała dopilnować, żebym w końcu odkryła swoją przynależność. No i sama bardzo chętnie zaopatrzyłabym się w kilka gadżetów z mojego domu. Dlatego, choć nie tak dawno mieliśmy Potterowy NF, pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić cztery wpisy dedykowane konkretnym przydziałom. Żeby każdy miał coś dla siebie. A ja obiecuję, że za dwa tygodnie, z okazji kolejnego wpisu NF, pochwalę się do którego domu należę.
Tymczasem przeglądajcie gryfońskie cudowności i pochwalcie się, do którego domu należycie. Albo do którego chcielibyście należeć.

Może w Gryffindorze,
Gdzie kwitnie męstwa cnota,
Gdzie króluje odwaga,
I do wyczynów ochota.

Biżuteria

Jak ktoś nie chce się bardzo afiszować, że jest Gryfonem (może cała rodzina w Ravenclawie?), ale jednak chciałby zaznaczyć, skąd się wywodzi, biżuteria jest doskonałym rozwiązaniem.

Kupić go możecie tutaj za 7,96 zł

Kupić je możecie tutaj za 19,86 zł

Jestem totalnie i nieodwracalnie zauroczona tą bransoletką. Kupić ją możecie tutaj za 17,91 zł.

Ubrania

Nie będę ukrywać, że ich ceny są wysokie. Ale niestety nie znalazłam nic z niską ceną, co byłoby równie ładne jak te.  We wszystkich poniższych rzeczach się zakochałam i gdybym tylko mogła, kupiłabym je wszystkie na raz i do końca życia chodziła tylko w nich.
Bluza dostępna jest także w innych wariantach kolorystycznych. Kupić możecie ją tutaj za 119,38 zł.
,
Na stronie widnieje informacja, że podkoszulek jest unisex, występuje także w wersji XS. Choć nie jestem do końca pewna, na ile jest on uni ;) W każdym razie, wzór bardzo mi się podoba i myślę, że to fajny prezent dla zajawionej tematem drugiej połówki :) Kupić go możecie tutaj za 79,59 zł

Bardzo lubię tego typu sportowe podkoszulki, więc rozumiecie, że przykleiłam się do tego zdjęcia i oczami wyobraźni już widzę jak... go tylko noszę, bo z moją koordynacją ruchową nie przyjęliby mnie nawet na ławkę rezerwowych. Kupić go możecie tutaj za 51,69 zł

Kupić ją możecie tutaj za 78,44 zł.

Dodatki

Same ubrania to za mało, albo przeciwnie, wolicie tylko zaznaczyć, że jesteście Gryfonami, nie obwieszając się tym od stóp do głów? W takim razie szaliki i rękawiczki są doskonałym rozwiązaniem (brzmię jak na tych kanałach gdzie sprzedają cudowne produkty. A to nawet nie jest wpis sponsorowany).
Kupić je możecie tutaj za 79,59 zł

Komin kupić możecie tutaj za 99,48 zł
Ja WIEM. Cena tego jest szalona, ale jak zdjęć nie robię, to jakiś głos w mojej głowie wmawia mi, że jak tylko kupię taki... podtrzymywacz (?) to nie tylko zacznę je robić, ale i będę genialnym fotografem. Kupić go możecie tutaj za 246,72 zł

Zakładki do książek

Są tak cudowne, piękne, fajne i niedrogie... *poważnie rozważa zamówienie*

Kupić ją możecie tutaj za 17,87 zł

Kupić ją możecie tutaj za 10,71 zł

Na dzisiaj to tyle. Czy coś Wam wpadło w oko?
A za dwa tygodnie gadżety dla kolejnego domu, na celowniku obrany Ravelnclaw :)